Homepage

QENDRA M.I.K.E.

Mbështetje, Informacion, Kujdes, Edukim

SHËRBIMET TONA

Jeni të interesuar për një nga shërbimet e mëposhtme? Klikoni për të plotësuar formularin e aplikimit dhe ne do t’ju kontaktojmë menjëherë.

PROTOKOLLET E PËRKUJDESJES NDAJ COVID-19

Qendra MIKE ndjek me rigorozitet në institucionet e saj protokollet dhe rregullat e vendosura për përkujdesjen ndaj virusit COV-19 nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale.

Protokollet e sigurisë për "Çerdhen dhe Kopshtin MIKE"

Protokollet e sigurisë për "Shtëpinë e Zotërinjve"

Udhëzues i përdorimit të maskës në ambientet e mbyllura

PROJEKTE

Tashmë prej 15 vitesh, Qendra M.I.K.E. zhvillon edhe projekte në bashkëpunim me shoqëritë më aktive në rajon, me fokus në fushat e shoqërisë civile, edukim dhe biznes.

Platforma e përkujdesit për moshën e tretë

Mbështetur nga:

AMSHC Logo

APLIKO SI VULLNETAR

AKTIVITETE DHE NJOFTIME

Konfuzioni tek të moshuarit

Aenean ultricies, ligula viverra tincidunt fringilla, risus dui pharetra mi, id placerat nisl massa ullamcorper justo. Curabitur erat eros, pharetra tempus posuere egestas, suscipit nec...

Lexoni më shumë

5 këshilla për prindërit

Mauris gravida condimentum sem, vestibulum rutrum lorem efficitur quis. Sed urna metus, vulputate a nunc sed, lobortis imperdiet massa. Cras vitae pellentesque eros. Quisque pulvinar...

Lexoni më shumë

Përshtypjet e miqve tanë

Sot mbushen gati 6 vjet që vajza ime është pjesë e qëndrës M.I.K.E… Më duket sikur më shkëputet dicka nga shpirti tani që Altja ime u rrit , dhe sdo vijmë ta sjellim aty. Ju jeni një stafi i Mrekullueshëm!
Anja
Kopshti M.I.K.E.
Ju lumte te gjithe stafit te Shtepia e Zoterinjve! Jeni te perkushtuar, te durueshem, te dashur, te gatshem, te qeshur, ne cdo cast! SHKURT JENI TE MREKULLUESHEM! FALEMINDERIT DHE JU BEFTE SHENDET NE SHTEPITE TUAJA!
Eli
Shtëpia e Zotërinjve
Falë jush fitova një vend pune të mrekullueshëm! Ndihem e privilegjuar që mësova kaq shumë nga eksperiencat tuaja!
Lena
Platforma eLearning