Homepage

M.I.K.E. Center

Support, Information, Care, Education

OUR SERVICES

Are you interested in one of our services below? Click on it and fill in the application form. We will contact you immediately.

PROTOKOLLET E PËRKUJDESJES NDAJ COVID-19

Qendra MIKE ndjek me rigorozitet në institucionet e saj protokollet dhe rregullat e vendosura për përkujdesjen ndaj virusit COV-19 nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale.

Protokollet e sigurisë për "Çerdhen dhe Kopshtin MIKE"

Protokollet e sigurisë për "Shtëpinë e Zotërinjve"

Udhëzues i përdorimit të maskës në ambientet e mbyllura

PROJECTS

For 15 years now, M.I.K.E. Center has been developing projects in collaboration with some of the most active organizations in the region, focused in fields of civil society, education and business.

The platform for elder care

Supported by:

AMSHC Logo

BECOME A VOLUNTEER

AKTIVITETE DHE NJOFTIME

Konfuzioni tek të moshuarit

Aenean ultricies, ligula viverra tincidunt fringilla, risus dui pharetra mi, id placerat nisl massa ullamcorper justo. Curabitur erat eros, pharetra tempus posuere egestas, suscipit nec...

Lexoni më shumë

5 këshilla për prindërit

Mauris gravida condimentum sem, vestibulum rutrum lorem efficitur quis. Sed urna metus, vulputate a nunc sed, lobortis imperdiet massa. Cras vitae pellentesque eros. Quisque pulvinar...

Lexoni më shumë

Our friends' impressions

Sot mbushen gati 6 vjet që vajza ime është pjesë e qëndrës M.I.K.E… Më duket sikur më shkëputet dicka nga shpirti tani që Altja ime u rrit , dhe sdo vijmë ta sjellim aty. Ju jeni një stafi i Mrekullueshëm!
Anja
Kopshti M.I.K.E.
Ju lumte te gjithe stafit te Shtepia e Zoterinjve! Jeni te perkushtuar, te durueshem, te dashur, te gatshem, te qeshur, ne cdo cast! SHKURT JENI TE MREKULLUESHEM! FALEMINDERIT DHE JU BEFTE SHENDET NE SHTEPITE TUAJA!
Eli
Senior home
Falë jush fitova një vend pune të mrekullueshëm! Ndihem e privilegjuar që mësova kaq shumë nga eksperiencat tuaja!
Lena
Platforma eLearning